گروع صنعتی الکترومکانیک روستیک تعمیر کمپرسورهای برودتی پیستونی و اسکرو تولید و ساخت انواع قطعات کمپرسورهای برودتی تعمیر کمپرسورهای برودتی پیستونی فروش انواع کمپرسورهای برودتی طراحی وساخت سیستمهای برودتیمشخصات فنی کمپرسور ها

کارخانجات سازنده کمپرسور های برودتی محصولات خود را به 2 حالت بسته (hermetic) و نیمه بسته (semi-hermetic) تولید کرده اند که این 2 حالت به انواع مختلفی در تناژ های مختلفی برای انواع شرایط کاری طراحی شده اند . این تنوع بسیار زیاد در کمپرسور ها باعث شده تا کمی شرایط برای انتخاب کمپرسور دشوار شود به همین جهت کمپانی های سازنده کمپرسور های برودتی دفترچه های راهنمای بسیار متعددی از محصولات خود را در اختیار مصرف کنندگان قرار داده اند
ما تعدادی از این دفترچه های راهنما را در اختیار شما قرار داده ایم تا در صورت نیاز بتوانید از طریق آنها از مشخصات فنی و شرایط کار کمپرسور مورد نظر خود آگاه شوید.


کمپرسور های برودتی semi-hermetic به چندین مدل تولید شده اند:
-کمپرسور های شاطون و پیستونی تراکمی (semi-hermetic reciprocating compressors)
در این نوع کمپرسور نیروی روتور به میل لنگ انتقال داده می شود با چرخش میل لنگ شاطون ها به ترتیب حرکت دورانی خود را طی می کنند و باعث حرکت عمودی پیستون داخل سیلندر می شوند که نتیجه نهایی آن ایجاد فشار مکش و دهش به وسیله سوپاپ ها می شود. این نوع کمپرسور ها می توانند باز تسمه یا کوپل مستقیم نیز باشند به این مدل کمپرسور ها (open reciprocating compressors ) گفته می شود.

-کمپرسور های پیچشی نیمه بسته یا (semi-hermetic compact screws compressors)
در این مدل کمپرسور ها نیروی روتور با سرعت بالایی به شفتی منتقل می شود چرخش این شفت 2 ماردون را در داخل یکدیگر به چرخش در می آورد با چرخش این 2 ماردونجریان گاز از پشت ماردون ها به جلو هدایت می شود و ایجاد فشار مکش و دهش را می کند در این نوع کمپرسور نیز حالت open یا همان باز تسمه ای یا کوپل مستقیم وجود دارد.

-کمپرسور های چرخشی نیمه بسته یا (semi-hermetic scroll compressors)
در این مدل کمپرسور ها با چرخش روتور با سرعت بالا ایجاد ایجاد نیروی گریز از مرکز می شود این چرخش باعث ایجاد نیروی مکش و دهش در یک صفحه حلزونی شکل می شود که جریان گاز را از اطراف به سمت مرکز صفحه حلزونی شکل هدایت می کند.

از شرکت های معروف و سرشناس که کمپرسور های آنها بیشترین استفاده در کشورمان دارد می توان Carrier-Bitzer-DWM Copland را نام برد. دفترچه های راهنمای محصولات این شرکت ها را در اختیار بازدید کنندگان محترم قرار داده ایم .

توجه: به دلیل تنوع بسیار زیاد کلیه کاتلوگ ها در صورت نیاز به کاتالوگ های بیشتر و یا مشاوره و کارشناسی جهت انتخاب کمپرسور مناسب می توانید با ما از طریق آدرس email و یا تلفن تماس بگیرید.


dwm copeland trane carrier york bitzer carlyle
siemens copeland bock dorin johnson danfoss