گروع صنعتی الکترومکانیک روستیک تعمیر کمپرسورهای برودتی پیستونی و اسکرو تولید و ساخت انواع قطعات کمپرسورهای برودتی تعمیر کمپرسورهای برودتی پیستونی فروش انواع کمپرسورهای برودتی طراحی وساخت سیستمهای برودتیتعمییرات کمپرسور های برودتی

کمپرسور های برودتی به دلایل گوناگونی و به صورت های مختلف دچار مشکلات فنی می شوند در برخی موارد کمپرسور ها دچار صدمات سطحی می شوند چنانچه اپراتور متوجه مشکل کمپرسور نشود ویا کنترل های قرار گرفته در سیستم به درستی عمل نکنند این صدمات سطحی به صدمات بزرگتری تبدیل می شوند.
از آسیب های وارد شده به کمپرسور می توان به موارد زیر اشاره کرد :
-سوختن قسمت سیم پیچ
- از بین رفتن بوش های ثابت
- شکسته شدن و یا غیر قابل مصرف شدن شاطون و پیستون و رینگ
- خورده شدن قسمت های ثابت و متحرک میل لنگ و حتی در برخی موارد شکسته شدن میل لنگ
- خورده شدن سوپاپ های مکش و دهش و حتی شکسته شدن سوپاپ ها
- ساییدگی و شکستگی در لوازم پمپ روغن
- ترکیدن واشر ها و ایجاد نشتی در قسمت هایی بر روی کمپرسور
کارگاه الکترو مکانیک روستیک در خدمت مشترییان محترم می باشد تا در جهت تعمییرات و رفع مشکلات کمپرسور های برودتی اقدامات لازم را به عمل آورد.


شرح عملکرد کارگاه الکترو مکانیک روستیک در زمینه تعمییرات کمپرسور های برودتی به این صورت می باشد:
کمپرسور بعد از انتقال به کارگاه کاملا  پاچیده شده و توسط کارشناسان این کارگاه بررسی می شود تا کلیه مشکلات و صدمات وارده مشخص شود و همچنین علت خرابی کمپرسور مشخص شده و به مشتریان اعلام می شود تا در جهت رفع مشکل اقدام نمایند سپس کلیه هزینه تعمییرات به مشتریلن محترم اعلام می شود در صورت تمایل اقدامات لازم جهت تعمییرات کمپرسور آغاز می شود بسته به نوع خرابی بروی کمپرسور عملیات تراش و سایز کردن بوش های ثابت و شاطون ها صورت می گیرد.
سیم پیچ کمپرسور در صورت نیاز از پوسته خارج شده و توسط پرسنل با مرقوبترین سیم لاکی و مصالح با حساب های فابریک با بهترین کیفیت و رعایت اصول فنی پیچیده می شود.


قطعات یدکی از قبیل شاطون - پیستون - سوپاپ و غیره ... همگی توسط این کارگاه  ساخته و تولید می شود که کلیه اصول و قواعد مهندسی مکانیک در انها رعایت شده و با الیاژ فابریک با بالاترین کیفیت تهیه می شوند
( البته لازم به ذکر است انتخاب استفاده از لوازم یدکی و قطعات فابریک و یا ساخت این کارگاه به عهده خود مشتری می باشد و در صورت تمایل مشتری از لوازم و قطعات فابریک استفاده می شود )
پس از انجام کلیه مراحل تراش و سیم پیچی و تهیه لوازم و قطعات تمامی قطعات نظافت شده و آماده مونتاژ می شوند سپس کمپرسور توسط کارکنان ماهر تحت نظارت کارشناسان فنی خبره فیلر گیری شده  و با دقت بسیار بالایی مونتاژ می شود و در نهایت واشر بندی می شود و بهد از آزمایشات و تست نهایی به مشترییان محترم تحویل داده میشود.
(قابل ذکر است کلیه کمپرسور های تعمییر شده توسط کارگاه الکترو مکانیک روستیک در صورت نصب و راه اندازی توسط این کارگاه شامل ضمانت این کارگاه می شوند)

dwm copeland trane carrier york bitzer carlyle
siemens copeland bock dorin johnson danfoss