گروع صنعتی الکترومکانیک روستیک تعمیر کمپرسورهای برودتی پیستونی و اسکرو تولید و ساخت انواع قطعات کمپرسورهای برودتی تعمیر کمپرسورهای برودتی پیستونی فروش انواع کمپرسورهای برودتی طراحی وساخت سیستمهای برودتیقطعات کمپرسور

شما می توانید کلیه  قطعات یدکی کمپرسور های برودتی خود را از ما بخواهید.
تمامی قطعات فابریک کمپرسور های برودتی از قبیل: رینگ - پیستون - شاطون – گژنپین – سوپاپ – صفحه سوپاپ – شیر های کمپرسور – واشر کامل – ترمینال برق و لوازم ترمینال برق – میل لنگ – پمپ روغن و غیره تمامی مدل های انواع کمپرسور های Bitzer – Carrier – DWM Copland- و غیره
کلیه قطعات فابریک توسط این کارگاه تهیه و عرضه می شود تا در خصوص مرغوبیت و کیفیت اجناس اطمینان حاصل شود.شما می توانید در صورت نیاز سفارشات خود را به ما اعلام نمایید تا در صورت کمیاب بودن در حداقل زمان قطعات مورد نیاز شما را تهیه نماییم.

قطعات کمپرسور

این کارگاه اکثر قطعات یدکی کمپرسور های برودتی را به تولید انبوه رسانده و کاملا به خود کفایی رسیده  و وابستگی خود را به برخی از اجناس وارداتی نامرغوب قطع کرده است.
همچنین شما می توانید سفارشات خود را در جهت ساخت و تولید انبوه قطعات یدکی مختلفی مانند: شاطون – پیستون – گژنپین – بوش – میل لنگ – سوپاپ – والوپلت و غیره را به این کارگاه اعلام نمایید تا در حد اقل زمان ساخته شده و تحویل داده شود.
کلیه قطعات ساخت این کارگاه با بحره گیری از مدرنترین دستگاه های تزریق و تراش و قالب های فابریک با محاسبات دقیق کارشناسان فنی این کارگاه به تولید رسیده است .
تمامی استاندارد ها آزمایشات آلیاژ و اصول مهندسی مکانیک در ساخت این قطعات رعایت شده که باعث ایجاد کیفیت بالا و رغابت با نوع فابریک خود در قطعات تولید شده توسط این کارگاه شده است.

dwm copeland trane carrier york bitzer carlyle
siemens copeland bock dorin johnson danfoss