گروع صنعتی الکترومکانیک روستیک تعمیر کمپرسورهای برودتی پیستونی و اسکرو تولید و ساخت انواع قطعات کمپرسورهای برودتی تعمیر کمپرسورهای برودتی پیستونی فروش انواع کمپرسورهای برودتی طراحی وساخت سیستمهای برودتیتابلو برق های PLC

این کارگاه توانسته با استفاده از تکنولوژی PLC  در تابلو برق های خود قطع وابستگی به کنترل های نامرغوب موجود در بازار را برای خود ایجاد کند که این امر باعث بالا رفتن حساسیت و کیفیت و دقت در تابلو برق ها شده.

PLC مخفف  Progrommable Logic Controller  به معنی کنترل کننده های منطقی قابل برنامه ریزی می باشد   اصول کار PLC به این صورت می باشد که به وسیله سنسور هایی که بروی مدار نصب شده مقادیر حس شده و به  ماژول های مختاف PLC انتقال داده می شوند سپس مقادیر را CPU پردازش کرده و طبق برنامه ای که بروی PLCنوشته شده فرمان های مختلف صادر شده و خروجی های خود را فعال یا غیر فعال می کند و این امر باعث ایجاد کنترل دقیق و با حساسیت بالا بر روی مدار می شود همچنین PLC قادر می باشد کلیه خطا های دستگاه را نمایش داده و وضعیت کار دستگاه را در اختیار اپراتور قرار دهد.

  • سنسور هایی که در PLC های این نوع سیستم استفاده می شوند سنسور های حرارتی و فشار می باشند سنسور های نصب شده همگی مارکBD  آلمان می باشند که از دقت و طول عمر بالایی برخوردارند.
  • PLC های نصب شده بروی تابلو برق ها همگی Siemens می باشند مدل های PLC بنا به نوع دستگاه انتخاب می شوند از انواع PLC های Siemens می توان به S400 - S300 - S200 – logoS1200 -اشاره کرد.
  • HMI ویا همانمانیتور های لمسی که بروی تابلو برق ها نصب می شود همگی ضد آب و روغن می باشند تا در صورت تماس دست اپراتور در حین کار مشکلی پیش نیاید . این مانیتور ها قابلیت نمایش و فرمان به PLC را دارند.
  • از دیگر مضایای PLC می توان به سرعت بسیار بالای آن دقت عملکرد ایمنی بالا طول عمر و قدرت محاسبات و عملکرد همزمان چندین پروسه اشاره کرد.
  •  لازم به ذکر است به سفارش مشتریان امکان اتصال PLC به شبکه تلفن وجود دارد این امر امکان کنترل و نظارت و اطلاع از نحوه کارکرد دستگاه را از راه دور به اپراتور می دهد .(حتی با تلفن همراه)
  • این سیستم ها به ما امکان کنترل هوشمندانه ظرفیت سیستم های برودتی را می دهد که در برخی موارد در صورت امکان پذیر بودن شرایط دستگاه می توان آنلدر های مکانیکی را حذف کرده و از Servo Driveبرای کنترل ظرفیت استفاده کرد .
  • در صورت نبود برق 3 فاز تا موتور های 5 اسب را می توان با استفاده از Inverter با برق تک فاز راه اندازی کرد .

تابلو برق

dwm copeland trane carrier york bitzer carlyle
siemens copeland bock dorin johnson danfoss