گروع صنعتی الکترومکانیک روستیک تعمیر کمپرسورهای برودتی پیستونی و اسکرو تولید و ساخت انواع قطعات کمپرسورهای برودتی تعمیر کمپرسورهای برودتی پیستونی فروش انواع کمپرسورهای برودتی طراحی وساخت سیستمهای برودتیدرباره ما

جناب مهندس روستیک کشیش زاده در سال 1358 هحری شمسی مجموعه گروه صنعتی الکترومکانیک روستیک را در زمینه تعمیرات اساسی کمپرسورهای برودتی تاسیس کرده اند.

 این مجموعه در زمینه تعمیرات کمپرسورهای برودتی چه در قسمت برق (سیم پیچی) و چه در قسمت مکانیک کاملا خودکفا بوده و کلیه قطعات مصرفی خود را از شرکت CMP آمریکا بصورت انحصاری وارد کشور کرده و بصورت کاملا سفارشی بر روی کمپرسورهای تعمیر شده در این مجموعه نصب می نماید.

 در خصوص قطعات کمیاب ونایاب، این مجموعه قادر به ساخت انواع قالب جهت ریخته گری وماشین کاری سنگین جهت تولید و ساخت انواع قطعات کمپرسورهای برودتی می باشد. گروه صنعتی الکترومکانیک روستیک در طی این سالها، تکنسین ها و متخصصین زیادی را پرورش داده تا ایشان بتوانند در بازار کاری امروزه فعالیت موفقیت آمیزی داشته باشند.

این مجموعه در کنار تعمیرات کمپرسورهای برودتی قادر به ساخت انواع سیستم های برودتی بهصورت سفارشی در سطح ایران می باشد که شامل نصب و راه اندازی انواع سیستم های برودتی توسط پرسنل و متخصصان آموزش دیده این مجموعه می باشد.


درباره ما
dwm copeland trane carrier york bitzer carlyle
siemens copeland bock dorin johnson danfoss