گروع صنعتی الکترومکانیک روستیک تعمیر کمپرسورهای برودتی پیستونی و اسکرو تولید و ساخت انواع قطعات کمپرسورهای برودتی تعمیر کمپرسورهای برودتی پیستونی فروش انواع کمپرسورهای برودتی طراحی وساخت سیستمهای برودتیتعمیرات کمپرسورهای برودتی

تعمیرات کمپرسورهای برودتی در دو مدل رفت و برگشتی و اکسرو از خانواده های فریونی و آمونیاک بصورت کاملا تخصصی در این مجموعه انجام می گیرد . تمامی قطعات مصرفی در کمپرسورهای برودتی بصورت انحصاری توسط ین مجموعه وارد کشور می شود وسپس بصورت انحصاری و سفارشی بر روی کمپرسورها نصب می گردد.


چنانچه کمپرسورهای برودتی کمیاب و یا بسیار قدیمی که دارای پشتوانه قطعات یدکی نمی باشند جهت تعمیرات ارسال گردند این مجموعه قادر است در کمترین زمان اقدام به ساخت قالب جهت ریخته گری و تراش CNC و ساخت قطعه مورد نظر جهت نصب برروی کمپرسور اقدام نماید.

مراحل پذیرش تعمیرات به شرح زیر می باشد:

 1 – در زمان تحویل کمپرسور این مجموعه در حضور مشتری کاملا کمپرسور را پاچیده و در زمان بسیار کوتاه در همان لحظه تمامی عیوب کمپرسور را مشخص کرده و پیشنهاد قیمت را اعلام می کند.

 2 – در صورت توافق نشدن بر روی پیشنهاد قیمت در همان لحظه کمپرسور بدون دریافت هیچ هزینه ای بصورت اولیه جمع شده و به مشتری تحویل داده می شود.

 3 – در صورت مواقفت پیشنهاد قیمت مراحل ماشین کاری و تامین قطعات کمپرسور آغاز می گردد.

 4 – پس از اتمام مراحل ماشین کاری تمامی قطعات کمپرسور شسته و نظافت شده و کمپرسور آماده جمع کردن می شود.

 5 – پس از جمع کردن کمرسور توسط متخصصین کمپرسور در حضور مشتری تست می شود و تحویل مشتری داده می شود ( پس از تحویل بمدت شش ماه گارانتی خواهد شد)


dwm copeland trane carrier york bitzer carlyle
siemens copeland bock dorin johnson danfoss